тел.: +38-067-577-38-99

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Книги издательства «Золотые страницы» » Харківщина. Енциклопедичний словник (подарункове видання)

Харківщина. Енциклопедичний словник (подарункове видання)


Харківщина. Енциклопедичний словник (подарункове видання)Увеличить есть в наличии

790,0 .грн +доставка


Описание:


УНИКАЛЬНЫЙ ПОДАРОК О ХАРЬКОВЩИНЕ!    
 

         Харківщина: енциклопед. слов./ Харків. облрада; Харків. облдержадмін.; ред. рада: С.І. Чернов, В.С. Бакіров, М.І. Тітов та ін.; редкол.: С.І. Посохов (голова),               К.В. Астахова, С.М. Куделко та ін. — Харків: Золоті сторінки, 2014. — 440 с.- 16 аркушів кольорових вставок, формат А4+, твёрда обкладинка, крейдований папір, мова — укр., ISBN 978-966-400-319-0

           Енциклопедичний словник "Харківщина” є першим такого роду довідковим виданням, в якому читачеві комплексно представлено інформацію про природні об’єкти, підприємства, установи та організації Харківської області, про відомих історичних осіб, чиї життя та діяльність були пов’язані з цим регіоном, про події, які відбувалися на цій території, пам’ятники та пам’ятні місця, промислові вироби та наукові винаходи, які уславили Харківщину, та ін. Статті охоплюють усі сфери життя та дозволяють простежити розвиток краю за значний проміжок часу(від давнини до сьогодення), побачити специфіку певних історичних етапів, визначити досягнення та пріоритети харківян, замислитися про минуле та майбутнє Харківщини як невідємної складової України.
Видання розраховане на широке коло читачів.

 

     До підготовки енциклопедичного словника було залучено майже 200 авторів. З метою здійснення фахової експертизи було виокремлено чотири умовних тематичних блоки: «Адміністративно-територіальний устрій, політична історія, засоби масової інформації та ін.» (редактор — проф. Д.М. Чорний), «Промисловість, фінанси, торгівля, транспорт, зв’язок та ін.» (редактор — доц. В.О. Куліков), «Наука, освіта, медицина, спорт та ін.» (редактор — проф. К.В. Астахова), «Література, мистецтво, релігія та церква, пам’ятки та ін.» (редактор — проф. С.М. Куделко).

     Перед вами перший досвід підготовки регіонального енциклопедичного словника — видання, яке дозволяє у зведеному варіанті осягнути не лише всі етапи розвитку нашого краю, а й докладно ознайомитися з історичними та культурними подіями, видатними особистостями. Розуміємо, що ця спроба є далекою від досконалості, однак у процесі створення словника, просуваючись крок за кроком до визначеної мети, ми переконалися у важливості та необхідності цієї праці. Попри наявність багатьох видань про Харківщину, наявність потужного інтернет-ресурсу, поєднання в рамках одного видання значного обсягу різних відомостей про наш регіон може стати основою для подальшої пошукової роботи, а головне дозволить як нашим землякам, так і гостям регіону краще зрозуміти його специфіку, побачити досягнення та відчути зв’язок поколінь. Розуміння цього додавало сил і підкріплювало сподівання на те, що хтось продовжить розпочату справу.

 

      Редакційна рада:

С.І. Чернов — д-р наук держ. управління (голова); В.С. Бакіров — д-р соціол. наук, акад. НАН України (заст. голови); архієпископ Харківський та Богодухівський (УПЦ) Онуфрій (Легкий); В.П. Семиноженко — д-р фіз.-мат. наук, акад. НАН України; В.Я. Тацій д-р юрид. наук, акад. НАН України; М.І. Тітов — канд. юрид. наук.

      Редакційна колегія:

С.І. Посохов(голова) — д-р іст. наук, проф.; К.В. Астахова— д-р іст. наук, проф.; С.М. Куделко — канд. іст. наук, проф.; В.О. Куліковканд. іст. наук, доц.; Д.М. Чорний — д-р іст. наук, проф.

       Рецензент:

О.П. Реєнт — голова Нац. Спілки краєзнавців України, чл.-кор. НАН України

 

Видання здійснене за сприяння

Харківської обласної ради,

Харківської обласної державної адміністрації,

Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області


Фото страниц:

Харківщина 2 Харківщина 3   Харківщина 4


1Харківщина 5  Харківщина 6  Харківщина 7
Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: +38-067-577-38-99


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2021
Скрипты
интернет-магазина