тел.: +38-067-577-38-99

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Книги по истории и культуре » Вулиця на всі часи: Бісерєвська, Технологічна, Фрунзе, Багалія: альманах (вип. 1)

Вулиця на всі часи: Бісерєвська, Технологічна, Фрунзе, Багалія: альманах (вип. 1)


Вулиця на всі часи: Бісерєвська, Технологічна, Фрунзе, Багалія: альманах (вип. 1)Увеличить есть в наличии

120,0 .грн +доставка


Описание:


         Перед вами збірка статей, в якій висвітлені долі діячів культури, вчених, які в різні часи жили і працювали в Харкові. Це розповіді і про знаних та шанованих харківців, і про призабутих, але яскравих особистостей, про деякі події, що відбувалися в нашому місті в різні часи. 
Ми розраховуємо на широке коло читачів, які люблять Харків, з цікавістю відкривають для себе нові факти і документи, досі відомим вузькому колу спеціалістів, або прихованих та замовчуваних. До збірки включено багато ілюстрацій, копій документів та особистих листів.
Книга стане в пригоді старшокласникам і студентам, вчителям і екскурсоводам, усім, хто цікавиться життям в нашому Харкові.
 
Вулиця на всі часи: Бісерєвська, Технологічна, Фрунзе, Багалія: альманах.           Вип. 1 / О. Ю. Багалій, І. Є. Гончарова, Н. Г. Немировська; під ред. О. В. Чистякової, Н. А. Тимошенко, М. В. Янинович. — Харків, Пром-Арт, 2019. — 106 с., формат А4, офсетний папір, мяка обкладинка.
 
Зміст:
Зміст
Сторінки книги:

 

Стр. книги (2)Стр. книги


Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: +38-067-577-38-99


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2021
Скрипты
интернет-магазина