тел.: +38-067-577-38-99

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Военное дело. Спецслужбы. ВС Украины » "Основи кадрового менеджменту в збройних силах України."

"Основи кадрового менеджменту в збройних силах України."


Увеличить нет в наличии

180,0 .грн +доставка


Описание:


                     Увага! При замовленні від 10 шт. — знижка 10%


Вишнівський В.В., Литвиновський Є.Ю., Мірошніченко О. В., Савков П. А., Сидоров О. М. 

   Посібник містить основий навчальний матеріал відповідно до програми начальної дисципліни «Основи кадрового менеджменту в Збройних Силах України» для курсантів усіх спеціальностей. Структурно він складається з двох частин. У першій з них розглянуто теоретико-методологічні та нормативно-практичні засади організації кадрового менеджменту в ЗС України. Друга частина містить соціально-психологічні аспекти кадрового менеджменту в ЗС України. Навчальний посібник призначений для самостійної та аудиторної професійної діяльності курсантів вищих військових навчальних закладів і може застосовуватися в системі професійної підготовки всього персоналу ЗС України, курсах підвищення кваліфікації посадових осіб ЗС України.

К.: Ліра-К, 2011. — 284 с., схеми, формат 60x84/16 (145x200 мм), папір офсетий, тверда обкладинка, мова — укр., ISBN 978-966-2174-15-1

 

Зміст:

ВСТУП. ЧАСТИНА 1. КАДРОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ: СУТНІСТЬ ТА ЗМІСТ. РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКОAМЕТОДОЛОГІЧНІ ТА НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ КАДРОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ. 1.1. Мета і сутність кадрової політики в Збройних Силах України. 1.2. Зміст та механізм реалізації завдань кадрової політики в Збройних Силах України. 1.3. Система кадрового менеджменту в ЗС України. 1.3.1. Кадровий менеджмент, сутність та зміст. 1.3.2. Система професійної діяльності з особовим складом (кадрового менеджменту) ЗС України. 1.3.3. Призначення та завдання єдиної автоматизованої інформаційноAаналітичної системи обліку тауправління персоналом. Резюме Контрольні питання за розділом 1. Список використаної літератури. РОЗДІЛ 2. МІСЦЕ Й РОЛЬ СЛУЖБОВИХ ОСІБ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ОСОБОВИМ СКЛАДОМ. 2.1. Система роботи з особовим складом військової частини (підрозділу). 2.2. Моделювання професійної діяльності в системі управління персоналом вій-ськової частини (підрозділу). 2.3. Структура моделі та посадової інструкції військового Фахівця. Резюме. Контрольні пи-тання та творчі завдання до розділу 2. Список використаної літератури. РОЗДІЛ 3. ОРГАНІЗАЦІЯ КАДРОВОЇ РОБОТИ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ (ПІДРОЗДІЛІ). 3.1. Кадровий потенціал та організація навчання персоналу. 3.2. Організація про-фесійного відбору та оцінювання професійної діяльності особового складу. Резюме. Контрольні питання та завдання до розділу 3.3. Список використаної літератури.

ЧАСТИНА ІІ. СОЦІАЛЬНО_ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ КАДРОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ. РОЗДІЛ 4. СОЦІАЛЬНОAПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПІДРОЗДІЛІВ ЗС УКРАЇНИ. 4.1. Соціа-льноAпсихологічна характеристика управлінської діяльності командира підрозділу як суб’єкта системи управління персо-налом. 4.2. Професійно важливі якості командира та їх вплив на управління підлеглими (теорія лідерства). 4.3. Самоме-неджмент – основа організаційної культури командираAлідера. 4.4. Управління кар’єрою військовослужбовців. 4.4.1. По-няття кар’єри та фактори, що забезпечують кар’єрну успішність. 4.4.2. Планування кар’єри військовослужбовця. 4.5. Со-ціально апсихологічна характеристика об’єктів кадрового менеджменту. Контрольні питання та завдання до розділу 4. Список використаної літератури. РОЗДІЛ 5. ЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ. 5.1. Управління орга-нізаційними цінностями військового підрозділу. 5.2. Технологія встановлення зворотного зв’язку та довіри в системі управління персоналом. 5.3. Технологія позитивного впливу на підлеглих. Контрольні питання та завдання до розділу 5. Список використаної літератури. ПІСЛЯМОВА. ТЕЗАРІУС. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ. Додатки. Додаток А. Додаток Б. Додаток В. Додаток Д. Додаток Ж. Додаток З. Додаток К. Додаток Л.


Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: +38-067-577-38-99


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2021
Скрипты
интернет-магазина