тел.: +38-067-577-38-99

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Военное дело. Спецслужбы. ВС Украины » Ганс фон Дах. "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного." Частина 2

Ганс фон Дах. "Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного." Частина 2


Ганс фон Дах. Увеличить есть в наличии

110,0 .грн +доставка


Описание:


  Легендарна книга швейцарського воєнного експерта майора Ганса фон Даха є чудовим посібником, метою якого є навчити, як перемагати навіть тоді, коли супротивником є, здавалося б, непереможна і суттєво переважаюча військова потуга. Автор розкриває моральні засади, стратегічні цілі, тактику і бойові техніки т. зв. малої війни. Вихідним принципом служить переконання, що боротьба за свободу не завершується навіть після нищівної поразки у регулярній війні, навіть після цілковитого розгрому армії. Із надзвичайною ясністю розкриваються принципи організації руху опору, створення формацій малої війни, забезпечення їх зброєю, боєприпасами, харчами, здійснення диверсій, засідок, методи протидії каральним заходам ворога тощо. Книга проілюстрована численними рисунками автора, які, зображаючи зразки бойових акцій та технік опору, значно полегшують засвоєння матеріалу.

Переклала з німецької Христина Назаркевич; науковий редактор українського видання Олег Фешовець.

Л.: Астролябія, 2014. — 224 с., ілюстрації-схеми, формат 84х108 1/32 (130x210 мм), папір офсетий, обкладинка м’яка, мова — укр., ISBN 978-617-664-051-6


Узагальнений зміст книг «Тотальний опір» (2 частини):

Оперативні, тактичні й технічні основи малої війни, її організація і ведення. Цивільний рух опору. Протидія операціям малої війни. Командування відділенням і взводом. Бойові дії у населеному пункті, лісі і горах, вночі і взимку. Боротьба за укріплення. Боротьба з переважаючими силами ворога. Відбиття диверсійних атак. Боротьба з танками на близькій віддалі. Боротьба з повітряним десантом. Напад і оборона. Організація оборонної позиції. Протитанкова і протиповітряна оборони. Застосування артилерії. Резерви. Постачання. Життя на позиціях. Ведення оборонного бою і його психологічні аспекти. Позиційні бойові дії. Інфільтрація. Боротьба за вузькі проходи. Руйнування. Стримування. Прийняття удару на головну позицію військ. Відступ. Ведення бою у ворожому оточенні. Ядерна зброя і тактика її застосування на полі бою. Наліт. Засідка. Напад. Загородження. Опорний пункт. Варта. Розвідка. Командир як приклад у бою. Міни. Вибухові пастки. Створення проходів. Табір. Пересування військ. Контрудар. Блокування незруйнованого мосту і вулиці. Маскування. Польові укріплення. Патрулювання і спостережні пости. Фронт і прифронтова зона. Розвартирування. Війська на марші. Санітарні війська в бою. Уніформа, оснащення і амуніція для бою.Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: +38-067-577-38-99


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2021
Скрипты
интернет-магазина