тел.: +38-067-577-38-99

Интернет-магазин книжной и сувенирной продукции


Каталог » Военное дело. Спецслужбы. ВС Украины » Ганс фон Дах. "Техніка бою. Основи" Том 1, частина 2

Ганс фон Дах. "Техніка бою. Основи" Том 1, частина 2


Ганс фон Дах. Увеличить есть в наличии

100,0 .грн +доставка


Описание:


    Фундаментальний підручник з основ загальновійськового бою від автора «Тотального опору» — швейцарського   воєнного експерта майора Ганс фон Даха. У ньому детально і доступно описано техніки сучасного бою і командування військовими підрозділами, розвідки і диверсійної роботи, особливості застосування зброї, будування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень, правила організації маршу та розквартирування, постачання війська, санітарної служби, військового вишколу тощо. Професійний, але пристрасний текст військового фахівця і патріота має потужний мотиваційний потенціал, а доповнений рисунками, схемами і таблицями, може бути легко засвоєний. Призначається для офіцерів, сержантів, рядових Збройних Сил України, а також усіх, хто хоче належно підготуватися до захисту своєї країни від агресії ворога та збільшити свої шанси на виживання у бою. У цій частині розкрито принципи розквартирування, вартової служби, транспортування та організації маршів, а також основи командування взводом і відділенням, укріплення місцевості, розвідки й убезпечення.

Переклала з німецької Катерина Котюк; науковий редактор українського видання Олег Фешовець.

Л.: Астролябія, 2015. — 160 с., ілюстрації-схеми, формат 84х108 1/32 (130x210 мм), папір офсетий, обкладинка м’яка, мова — укр., ISBN 978-617-664-076-9


Узагальнений зміст книг «Техніка бою»:

Оперативні, тактичні й технічні основи малої війни, її організація і ведення. Цивільний рух опору. Протидія операціям малої війни. Командування відділенням і взводом. Бойові дії у населеному пункті, лісі і горах, вночі і взимку. Боротьба за укріплення. Боротьба з переважаючими силами ворога. Відбиття диверсійних атак. Боротьба з танками на близькій віддалі. Боротьба з повітряним десантом. Напад і оборона. Організація оборонної позиції. Протитанкова і протиповітряна оборони. Застосування артилерії. Резерви. Постачання. Життя на позиціях. Ведення оборонного бою і його психологічні аспекти. Позиційні бойові дії. Інфільтрація. Боротьба за вузькі проходи. Руйнування. Стримування. Прийняття удару на головну позицію військ. Відступ. Ведення бою у ворожому оточенні. Ядерна зброя і тактика її застосування на полі бою. Наліт. Засідка. Напад. Загородження. Опорний пункт. Варта. Розвідка. Командир як приклад у бою. Міни. Вибухові пастки. Створення проходів. Табір. Пересування військ. Контрудар. Блокування незруйнованого мосту і вулиці. Маскування. Польові укріплення. Патрулювання і спостережні пости. Фронт і прифронтова зона. Розвартирування. Війська на марші. Санітарні війська в бою. Уніформа, оснащення і амуніція для бою.


   Ганс фон Дах(1927–2003) є найвідомішим швейцарським військовим теоретиком-тактиком. Його підручники вирізняються не лише добротним і дохідливим викладом тактичного навчального матеріалу, але й глибоким розумінням людської психіки, вмінням переконати в необхідності та виправданості боротьби за власну і національну свободу за будь-яких обставин. Навіть тоді, коли супротивник значно потужніший!


Отзывы:Ваш отзыв может быть первым.


Написать отзыв


Интернет-магазин «Все про Харків»

предлагает Вам большой выбор сувениров, открыток, карт, путеводителей, фотоальбомов, книг по истории и культуре. Помимо широкого спектра книжной продукции о Харькове и области, издательство «Золотые страницы» презентует раздел «Фармация».

Тел.: +38-067-577-38-99


Корзина

Корзина пуста.   

Вход

E-Mail:
Пароль:
arrow  Регистрация
arrow  Забыли пароль?

Рассылка

Рассылка новостей магазина/анонсов изданий.


© ShopOS 2021
Скрипты
интернет-магазина